WhatsApp

Hakkımızda

shape
Hakkımızda

Hakkımızda

Merkez Laboratuvarı 1998 yılında kurulmuş olup İstanbul genelinde sağlık kuruluşlarına üst laboratuvar hizmeti vermektedir.

Yeni dönemde her yenilik tıbbi ve tahlil gelişimlerine uygun çalışmalar geliştirerek Korona virüs (covid-19) testleri, PCR testi, Antikor testi gibi tıbbi teknoloji hizmeti sunmaktadır.

Ayakta hasta kabulünün yanı sıra işçi sağlığı (Portör) taraması yapmakta olup Esenler ilçesinde hizmet vermektedir. Amacımız tıbbın vazgeçilmezi olan laboratuvar hizmetini hızlı, güvenilir ve ekonomik olarak ulaştırmak, bunu yaparken kaliteden ödün vermemektir.

Sürekli ve mesleki eğitimin benimsendiği, sağlık alanındaki bilimsel ve teknolojik değişim ve gelişimlerin yakından izlendiği ve uygulamaya sokulduğu yeniliklere açık, yasal haklara ve çevreye saygılı, insana öncelikle değer veren bir yaklaşım merkez laboratuvarının, kalite kültürünün temelini oluşturmaktadır.

Tahlil, Test ve Laboratuvar olarak sektöründe tıbbın ileri düzeyde uzmanlık ve deneyim gerektiren alanlarında uluslararası referans merkezi olmak, misyonumuzdur. 2020 Yılında Esenler Laboratuvarımız Covid 19 Testi (Korona Testi), Covid Testi ve Antikor Testi yapmaya başlamıştır. Esenler Merkez Laboratuvar Covid PCR testi yaptırabilirsiniz.

shape
16+

Personel

59+

Anlaşmalı Firma

899+

Test Çalışması

Her Biri Alanında Uzman

DOKTORLARIMIZ

En son teknoloji laboratuvarımızda, sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.

Müşteri Görüşleri

1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

Hande ENGİLEK
- İnşaat Mühendisi
testimonial

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir.

Çiğdem ÇOLAK
- Öğretmen
testimonial

Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir

Ayşe KIZIL
- Ev Hanımı
testimonial

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık