WhatsApp
Telefon

Hakkımızda

shape
Hakkımızda

Hakkımızda

Merkez Laboratuvarı 1998 yılında kurulmuş olup İstanbul genelinde sağlık kuruluşlarına üst laboratuvar hizmeti vermektedir.

Yeni dönemde her yenilik tıbbi ve tahlil gelişimlerine uygun çalışmalar geliştirerek özellikle iş yerlerinde istenen Antijen Testi ve Antikor testi gibi tıbbi teknoloji hizmeti sunmaktadır.

Ayakta hasta kabulünün yanı sıra işçi sağlığı (Portör) taraması yapmakta olup Esenler ilçesinde hizmet vermektedir. Amacımız tıbbın vazgeçilmezi olan laboratuvar hizmetini hızlı, güvenilir ve ekonomik olarak ulaştırmak, bunu yaparken kaliteden ödün vermemektir.

Sürekli ve mesleki eğitimin benimsendiği, sağlık alanındaki bilimsel ve teknolojik değişim ve gelişimlerin yakından izlendiği ve uygulamaya sokulduğu yeniliklere açık, yasal haklara ve çevreye saygılı, insana öncelikle değer veren bir yaklaşım merkez laboratuvarının, kalite kültürünün temelini oluşturmaktadır.

"Teknolojisi güncellenmiş sistemlerimizde, araştırılan patolojilerin radyolojik tanısına eksiksiz ulaşmak amacı ile akademik ve multiparametrik incelemeler yaparak, en doğru incelemeleri en kısa sürede sağlamaktır."

Tahlil, Test ve Laboratuvar olarak sektöründe tıbbın ileri düzeyde uzmanlık ve deneyim gerektiren alanlarında uluslararası referans merkezi olmak, misyonumuzdur. Esenler Laboratuvarımız İdrar tahlili, Gaita kültür testi, Tam kan sayımı testi, alerji testleri ve antikor testi yapmaktadır. Esenler Merkez Laboratuvar Doğru, Hızlı sonuçlar sunan tıbbi tahlil laboratuvarıdır.

shape
16+

Personel

59+

Anlaşmalı Firma

899+

Test Çalışması

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık