WhatsApp
Yurtdışına çıkışlarında PCR testi hızlı ve doğrusal sonuçlar laboratuvarımızda

PCR Testi

İncele
Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyet.!

İncele
Korona virüs Covid-19 sonrasında Antikor testi ile bağışıklık öğrenilebilir.

Antikor Testi

İncele
Hakkımızda

Hakkımızda

Merkez Laboratuvarı 1998 yılında kurulmuş olup İstanbul genelinde sağlık kuruluşlarına üst laboratuvar hizmeti vermektedir.

Yeni dönemde her yenilik tıbbi ve tahlil gelişimlerine uygun çalışmalar geliştirerek Korona virüs (covid-19) testleri, PCR testi, Antikor testi gibi tıbbi teknoloji hizmeti sunmaktadır.

Ayakta hasta kabulünün yanı sıra işçi sağlığı (Portör) taraması yapmakta olup Esenler ilçesinde hizmet vermektedir. Amacımız tıbbın vazgeçilmezi olan laboratuvar hizmetini hızlı, güvenilir ve ekonomik olarak ulaştırmak, bunu yaparken kaliteden ödün vermemektir.

Sürekli ve mesleki eğitimin benimsendiği, sağlık alanındaki bilimsel ve teknolojik değişim ve gelişimlerin yakından izlendiği ve uygulamaya sokulduğu yeniliklere açık, yasal haklara ve çevreye saygılı, insana öncelikle değer veren bir yaklaşım merkez laboratuvarının, kalite kültürünün temelini oluşturmaktadır.

Tahlil, Test ve Laboratuvar olarak sektöründe tıbbın ileri düzeyde uzmanlık ve deneyim gerektiren alanlarında uluslararası referans merkezi olmak, misyonumuzdur. 2020 Yılında Esenler Laboratuvarımız Covid 19 Testi (Korona Testi), Covid Testi ve Antikor Testi yapmaya başlamıştır. Esenler Merkez Laboratuvar Covid PCR testi yaptırabilirsiniz.

Esenler Merkez Laboratuvarı

Hizmetlerimiz

Tahlil Hizmetleri
Esenler Merkez Laboratuvarı

Tahlil Hizmetleri

Merkez Laboratuvarı en geniş tetkik hizmetlerine sahiptir. Tam donanımlı, uzman ve yetkin kadromuzla aşağıda bulunan tetkik ve testler için hizmet vermekteyiz. Biyokimya ...

İncele
Antikor Testi
Esenler Merkez Laboratuvarı

Antikor Testi

Antikor nedir? Vücuda giren bakteri, virüs gibi yabancı moleküller ve antijenlere karşı bağışıklık sistemi tarafından zararlı olanlarının etkilerinden korumak üzere ...

İncele
PCR Testi
Esenler Merkez Laboratuvarı

PCR Testi

COVİD 19 PCR Testi PCR testi nedir? Nasıl yapılır? PCR bir tanı testi olarak bilinmektedir ve koronavirüste de virüse ait RNA'yı göstermektedir. Tıbbi ve biyolojik ...

İncele
16+

Personel

59+

Anlaşmalı Firma

899+

Test Çalışması

Blog

Son Eklenenler

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık